Вибух у Карпатах: Медики розповіли, як почуваються потерпілі

Фото з відкритих джерел

Стан лише однієї постраждалої жінки оцінюють як легкий, але її залишають у лікарні

Всі четверо постраждалих в результаті вибуху біля багаття в Карпатах перебувають у шоковому стані. Одній жінці лікарі намагаються врятувати руку. Про це "Укрінформу" розповів заступник головного лікаря Івано-Франківської обласної клінічної лікарні Андрій Яворський.

"Усі четверо постраждалих, а це всі жінки, перебувають у шоковому стані, в усіх – вибухові травми. У багатьох є травми нижніх кінцівок. В однієї – травми по всьому тілі. Одна жінка – у важчому стані, вона зараз в операційній. Там є важка травма верхньої кінцівки. Нервовий пучок пошкоджений, а судинний – функціонує. Накладаємо стабілізаційні апарати. Будемо сподіватись, що вдасться врятувати руку", – зазначив медик.

За його словами, стан лише однієї постраждалої медики оцінюють як легкий, але її залишають у лікарні для подальшого обстеження.

Новини за темою: У Карпатах автівка злетіла в обрив, четверо загиблих

Нагадаємо, вчора ввечері, 15 вересня, в Івано-Франківської області у Карпатах під час привалу туристів на полонині "Під Берди" стався вибух. Подія сталася, коли туристи розвели багаття. У результаті інциденту дві особи (1982 та 1995 р.н.) загинули,  4 – травмовані.