Все через сильні опади: У Криму люди потерпають від нашестя комарів

Фото з відкритих джерел

Тамтешня "влада" оголосила про боротьбу з комахами

На території анексованого Кримського півострова спостерігається збільшення популяції комарів, це трапилося внаслідок значних опадів, які охопили регіон. Про це повідомляє Крим.Реалії

Згідно з повідомленням, найбільш напружена ситуація в центральній і північній частині півострова, тому на місцях почали працювати дезінфектори. 

За словами "чиновників", це пов'язано із циклічністю появи комарів. У деякі роки відбувається різкий ріст популяції. Також у районах є місця, де після дощів стоїть вода. 

Новини за темою: У Ялті масштабні зливи змили в море купу сміття, купатися заборонили

Як зазначається, для боротьби із комахами почали використовувати біологічний засіб бактицид. Дезінфектори розпилюють цю речовину у повітря у місцях, де активно розмножуються комарі. 

Хоча "влада" анексованого півострова стверджує, що репеленти є безпечними для людей і тварин, біологи попереджають, що така боротьба матиме негативний наслідок для біоти півострова, адже личинки є кормом для багатьох риб і птахів. 

Новини за темою: В Ялті затопило крокодиляріум: Близько 70 тварин вирвалися на волю

Нагадаємо, напередодні в Криму знову почалися сильні дощі, внаслідок чого річки вийшли з берегів, розпочалися підтоплення територій, а ЗМІ заявляють про смерть однієї людини.