Новини » Події Читать эту новость на русском

"Вбивством ви нічого не досягнете": Лещенко про спробу замаху на себе

Роман Лещенко
Роман Лещенко Держгеокадастр

За його словами, усі дані про українську землю, усі резервні копії держземельного кадастру – усе це знаходиться у правоохоронних органів

Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко, на якого готували замах, заявив, що його вбивство не допоможе уникнути кримінальної відповідальності щодо розкрадання землі. Про це він сказав під час брифінгу.

За його словами, він декілька годин тому повернувся з відрядження із Саудівської Аравії і міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив йому про замах.

"І для мене є шоком, що ситуація 2018 року, яка носить виключно цивільноправовий характер громадянина Сполучених Штатів не лише стосовно мене, а й інших аграріїв... На шантажі, медійні атаки – я жодним чином на них не реагував, оскільки є правова площина для розв'язання цих питань.

Для мене ця ситуація шокуюча, але я хочу сказати наступне. Якщо хтось вважає, що будь-які погрози, замахи, шантаж або фізичне усунення дасть можливості уникнути юридичної відповідальності, то я хочу запевнити, що у вас немає ніяких перспектив у цьому питанні. Усі матеріали, усі дані про українську землю, усі резервні копії держземельного кадастру – усе це знаходиться у правоохоронних органів. І усуваючи, залякуючи – ви нічого не досягнете", - наголосив очільник Мінагрополітики.

Новини за темою: Міністра Лещенка "замовили" за 20 тис. доларів: У МВС розкрили схему замаху

Нагадаємо, раніше у МВС заявили, що запобігли замаху на міністра аграрної політики і продовольства України Романа Лещенка. Злочин замовили громадянин США та громадянка України, які найняли кілера для вбивства.