ВАКС заочно арештував сина Віктора Януковича Олександра у справі Межигір'я

Олександр Янукович. Фото: liga.net

Як зазначається, Олександр Янукович заволодів резиденцією шляхом зловживання своїм службовим становищем

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) заочно арештував сина колишнього президента України Віктора Януковича Олександра у справі про заволодіння Межигір'ям. Про це повідомляє пресслужба суду.

Як зазначається, Олександр Янукович заволодів резиденцією шляхом зловживання своїм службовим становищем.

"У середу, 13 жовтня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду задовольнив клопотання детектива НАБУ та обрав сину колишнього президента України запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Запобіжний захід був обраний за відсутності підозрюваного (in absentia)", - йдеться у повідомленні.

Також додається, що у випадку затримання цієї особи і не пізніше як через 48 годин з часу її доставки до місця кримінального провадження, суд розгляне за участі підозрюваного питання про застосування обраного запобіжного заходу або його зміну на більш м'який запобіжний захід в установленому законом порядку.

Зокрема, дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 205, ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України.

Новини за темою: Верховний Суд відклав розгляд касації щодо держзради експрезидента Януковича

Нагадаємо, 7 жовтня Вищий антикорупційний суд (ВАКС) обрав запобіжний захід експрезиденту України Віктору Януковичу у справі про резиденцію Межигір'я. Після його затримання розглянеться питання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.