В Україні блокували канал нелегальної міграції: До ЄС переправили близько 3000 осіб

Свої послуги з переправлення в ЄС злочинці оцінювали від 13 до 15 тисяч доларів

В Україні ліквідували велику схему переправлення нелегальних мігрантів до ЄС. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції України.

Як зазначається, в Україні іноземці в'їжджали під виглядом навчання, а потім переправлялися в ЄС. Для пошуку клієнтів злочинці створили мережу фірм-посередників. Крім того, для прикриття своєї діяльності зловмисники використовували одне з приватних вищих навчальних закладів.

За даними правоохоронців, іноземці отримували офіційне запрошення на навчання і на законних підставах прибували в Україну. Згодом їх незаконно переправляли в країни ЄС.

Протягом декількох місяців правоохоронці затримали близько 40 таких нелегалів при спробі переправлення до країн ЄС. Встановлено, що за два роки злочинне угруповання переправила в Україну близько трьох тисяч іноземців.

Відомо, що свої послуги з переправлення в ЄС злочинці оцінювали від 13 до 15 тисяч доларів. Щорічний дохід угруповання перевищував мільйон доларів.

Нагадаємо, раніше у Польщі поблизу кордону з Білоруссю затримали громадянина України, який перевозив у вантажному мікроавтобусі 27 громадян Іраку.