В Полтаві після уроку фізкультури померла 10-річна школярка

Фото з відкритих джерел

Після занять їй стало зле і вона втратила свідомість

В Полтаві померла 10-річна школярка після занять на уроці фізкультури. Їй стало зле і вона втратила свідомість. Про це повідомила пресслужба обласної поліції.

Як зазначається, 15 вересня правоохоронцям надійшла інформація від медичних працівників Дитячої обласної лікарні, що в реанімації закладу померла 10-річна дитина.

Слідство встановило, що дитина навчалася в ліцеї №33 Полтавської міської ради. На уроці фізкультури їй стало зле й вона втратила свідомість.

Після чого медпрацівник школи та вчитель фізкультури одразу розпочали реанімаційні заходи та викликали карету екстреної медичної допомоги. Швидка, яка приїхала на виклик, доставила дитину до лікарні, але врятувати життя дівчинки не вдалося.

Відомо, що під процесуальним керівництвом Полтавської окружної прокуратури, слідчий поліції вніс відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікуючими ознаками частини 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального Кодексу України.

Новини за темою: У Херсонській області в дитячому таборі померла дитина з Кривого Рогу

Нагадаємо, що раніше у Гайсинському районі Вінницької області від отруєння померли двоє дітей, ще одна знаходиться у важкому стані. Одна із версій отруєння - вживання грибів або лісових ягід.