Новини » Події Читать эту новость на русском

Україна в ТКГ закликала до розслідування вбивства українця в Макіївській колонії

Руслана Макарець
Руслана Макарець Фото з відкритих джерел

Чоловік помер від ножових поранень 11 листопада 2021 року

Українська делегація в Тристоронній контактній групі закликала до розслідування смерті Руслана Макарця в колонії тимчасово непідконтрольної українському уряду Макіївки. Про це повідомляє Telegram-канал української делегації для участі у ТКГ.

Як відомо, чоловік помер від ножових поранень 11 листопада 2021 року у Макіївській виправній колонії в Донецькій області.

"Українська делегація закликала російську сторону підтримати ініціативу про звернення Тристоронньої контактної групи до Міжнародного Комітету Червоного Хреста залучити всі інструменти (персонал, що знаходиться на ТОТ ДЛО) для забезпечення невідкладного доступу до місця інциденту для проведення об'єктивного розслідування всіх обставин смерті Макарця, звільнення якого вимагала українська сторона протягом тривалого часу", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: На Донбасі НЗФ обстріляли українських прикордонників. Відео

Нагадаємо, українська делегація в ТКГ висловила протест через указ президента Російської Федерації Володимира Путіна про допуск на російський ринок товарів з ОРДЛО та наголосили, що такі кроки з боку Росії - це втручання у внутрішні справи України.