Новини » Події Читать эту новость на русском

У Ялті масштабні зливи змили в море купу сміття, купатися заборонили

Забруднення моря в Ялті Facebook Єгора Фірсова

Велика вода просто змила сміття зі стихійних звалищ у море

У Ялті, де декілька днів не вщухали зливи, заборонили купатися на міських пляжах, оскільки через негоду величезна кількість сміття потрапила в Чорне море. Про це повідомив у Facebook член правління ГО "Офіс довкілля" Єгор Фірсов.

"Так виглядає зараз бухта у Ялті. Це справжня екологічна катастрофа, яку замовчують окупанти. За 7 років анексії на нелегальних сміттєзвалищах Криму накопичилось будівельне сміття та побутові відходи. Днями, через потужні зливи, звалища просто змило у море. Цей випадок - красномовна ілюстрація семирічної окупації Криму Росією. Безвідповідальність та байдужість - це саме те, що відрізняє теперішнє становище півострова", - написав Фірсов.

Новини за темою: В Ялті затопило крокодиляріум: Близько 70 тварин вирвалися на волю

Як зазначають російські ЗМІ, купатися в місті заборонили ще 19 червня, оскільки море було забруднене та було необхідно провести дезінфекції та прибирання пляжів.

У неділю, 20 червня, місцева "влада" заявила, що купатися в Чорному морі в акваторії міста буде заборонено щонайменше три дні.

Нагадаємо, через сильні дощі 18 червня в Ялті стався потоп. Негода була такою потужною, що було оголошено евакуацію людей