Масове отруєння у санаторії на Одещині: На погане самопочуття поскаржилися 30 дітей

з відкритих джерел

Причиною спалаху кишкової інфекції стало недотримання персоналом санітарно-епідеміологічного режиму

В Одеській області в дитячому санаторії отруїлися 30 дітей, частина з яких все ще перебуває під наглядом медиків. Про це повідомляє Центр громадського здоров'я (ЦГЗ).

Згідно з повідомленням, в смт Сергіївка зареєстровано групове захворювання гастроентероколіт (одночасне запальне захворювання шлунка, товстого і тонкого відділів кишечника, шлунково-кишкового тракту. Супроводжується гіпертермією, блювотою, діареєю, внутрішніми болями і спазмами, - ред.).

У ЦГЗ зазначили, що в санаторії захворіли 30 дітей віком до 15 років. Вони скаржилися на біль у животі, нудоту, загальну слабкість, блювоту, пронос, підвищення температури тіла в межах 37,5-39 градусів.

Серед хворих - 17 дітей із середнім перебігом хвороби, шестеро були госпіталізовані, але вже виписані з лікарні.

Ще 13 дітей з легким перебігом знаходяться в окремому корпусі санаторію під наглядом медичного працівника.

"Епідрозслідування встановило, що причиною спалаху стало недотримання персоналом санітарно-епідеміологічного режиму в установі, а також порушення вимог щодо ізоляції та госпіталізації хворих дітей на території закладу", - додали в ЦГЗ.

Новини за темою: Під Харковом в яслах отруїлися діти

Раніше повідомлялося, що в Чернівецькій області сталося масове отруєння в одному з дитячих садків - медична допомога знадобилася 26 дітям і двом дорослим.