У Росії розбився літак з парашутистами: Повідомляється про 9 загиблих

Катастрофа літака L-410 у Росії Instagram / Сергій Цивільов

Загинули два члени екіпажу і сім парашутистів

У Кемеровській області в Росії розбився літак L-410, на борту якого перебували парашутисти. В результаті інциденту є загиблі та поранені. Про це повідомляє ВВС з посиланням на Сибірський авіаційний пошуково-рятувальний центр.

Згідно з повідомленням, двомоторний літак здійснив жорстку посадку біля села Журавльово у Кемеровській області.

"Літак L-410 злетів з аеродрому Танай, завалився на лівий борт. 17 осіб було парашутистів. Четверо загиблих, вісім поранених", - зазначили у пошуково-рятувальному центрі.

Під час аварійної посадки літак зіткнувся з лісовим масивом, уточнили в прокуратурі.

"Це був тренувальний політ", - написав губернатор Кузбасу Сергій Цивільов в Інстаграмі, оприлюднивши світлину з літаком, що розбився.

Згодом стало відомо, що кількість загиблих в результаті падіння літака L-410 з парашутистами виросло до дев'яти осіб. Зокрема, загинули два члени екіпажу і сім парашутистів, розповів ТАСС керівник регіонального відділення ДОСААФ Росії Кемеровської області Віктор Шемоханов.

За його словами, літак знаходився в справному стані і здійснював четвертий виліт за день.

"На висоті 30-40 метрів відмовив правий двигун, виходить вони йшли в наборі висоти. За штурвалом був досвідчений льотчик Олександр Володимирович Шейкін. Він додав газу, щоб перелетіти дорогу, розвернутися і сісти на аеродром. Але, очевидно, що він перегазував і лівий двигун згорів. Перед ними було село Журавльово і вони були змушені шукати майданчик для посадки і при посадці лівим крилом зачепили землю, в результаті перекинулися", - додав Шемоханов.

За даними МНС Росії, п'ять чоловік після падіння літака знаходиться у важкому стані в реанімації, вісім - середнього ступеня тяжкості, двоє - в легкому.

Новини за темою: У Білорусі в житловому районі розбився військовий літак Як-130

Раніше повідомлялося, що гелікоптер ВПС Зімбабве Agusta Bell 412 розбився в провінції Східний Машоналенд. Унаслідок аварії загинули четверо людей.