У РФ українця засудили за спробу контрабанди військової техніки в ОАЕ

Москва. Фото: rp.pl/Bloomberg

Громадянин України нібито збирався незаконно придбати комплектуючий виріб авіаційного двигуна для військових літаків і потім переправити його в ОАЕ

У Москві суд виніс вирок громадянину України за те, що той нібито готував контрабанду обладнання для військових літаків МіГ-29 в ОАЕ. Про це пише ТАСС.

"Вироком Гагарінського районного суду Москви Лівенцова С. І. призначено покарання у вигляді позбавлення строком на три роки з відбуванням у колонії загального режиму", - наводить видання повідомлення управління ФСБ.

Так, за даними спецслужби, українець нібито організував канал контрабанди і в 2019 році збирався незаконно придбати комплектуючий виріб авіаційного двигуна РД-33, призначеного для військових літаків типу МіГ-29.

Надалі громадянин України нібито мав намір техніку незаконно вивезти в державу на Аравійському півострові. 

Лівенцов був затриманий співробітниками ФСБ на "гарячому" - під час передачі в жовтні 2019 року працівнику підприємства російського оборонно-промислового комплексу восьми тисяч доларів.

Новини за темою: В Нідерландах затримали вітрильне судно з українцями за підозрою у контрабанді людей

Раніше повідомлялося, що у Молдові затримали двох українців і одного білоруса, які порушували повітряний простір трьох країн заради контрабанди тютюнових виробів.