Новини » Події Читать эту новость на русском

У МВС повідомили деталі смерті Полякова: Він не був випадковим пасажиром

Народний депутат Антон Поляков

Фото з відкритих джерел

Таксист, який віз нардепа, змінив свідчення

Загиблий нардеп Антон Поляков не був випадковим пасажиром таксі, як повідомлялося раніше. Таксист, який віз його, змінив свідчення. Про це повідомив речник Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко в ефірі "Україна 24".

"Він (таксист, - ред.) сказав, що він випадково підібрав пасажира. Насправді він не випадково підібрав, а деякий час слідував за автомобілем, в якому був потерпілий разом із свідком, а потім потерпілий пересів в автомобіль (таксі, - ред.)... Поляков не був випадковим пасажиром", - зазначив він.

За словами речника, наразі встановлено всіх осіб, з якими Поляков в ту ніч контактував.

А щодо причин смерті, то експерти ще не дали остаточної відповіді щодо впливу метадону на сам факт смерті, але найймовірніше до летального випадку привело певне поєднання хімічних речовин.

Новини за темою: "Слуга народу" повідомила результати токсикологічного дослідження Полякова

Як повідомлялося раніше, 8 жовтня у Києві встановлювали обставини смерті народного депутата Антона Полякова. Його знайшли мертвим у Дніпровському районі Києва.

Також поліція розглядала дві версії за фактом смерті народного депутата. Зокрема, це або хронічне захворювання, або отруєння невідомою речовиною.

Невдовзі речник Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко підтвердив, що в організмі померлого нардепа Антона Полякова виявили, крім алкоголю, метадон.

Але який саме метадон, коли він потрапив в організм щодо часу смерті і як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого, – ще буде встановлюватися після глибоких досліджень.