У Москві затримали понад сотню учасників форуму муніципальних депутатів

Затримання учасників Фото Artur Davletshin

Серед них політики Ілля Яшин, Євген Ройзман, Юлія Галяміна, Володимир Кара-Мурза-молодший, Андрій Пивоваров

У Москві правоохоронці затримали близько 150 учасників форуму незалежних муніципальних депутатів. Про це повідомляє "Радіо Свобода"

Як зазначається, форум розпочався без перешкод і проходив у московському готелі "Ізмайлово". Однак, вже приблизно через 40 хвилин після його початку туди завітали правоохоронці. Вони повідомили, що всі учасники форуму будуть затримані за підозрою в участі у заході, що проводиться небажаною організацією.

При цьому додається, що майже всіх присутніх посадили в автозаки та відвезли в різні BBC Москви. 

Зокрема, серед затриманих опинився журналіст Тимур Олевський, який був у ролі модератора, а також ще кілька журналістів, які висвітлювали форум. Правоохоронці затримали й російських політичних діячів Іллю Яшина, Євгена Ройзмана, Юлію Галяміну, Володимира Кара-Мурза-молодшого та Андрія Пивоварова. 

Форум проводився під егідою "Об'єднаних демократів" - це проєкт, пов'язаний з рухом "Відкрита Росія", заснованим Михайлом Ходорковським. Цей рух, однак, юридично не пов'язаний з лондонськими організаціями, включеними до списку "небажаних" у Росії.

Форум муниципальных депутатов был сорван полицией. И, конечно, не просто так. Наша власть очень боится народных...

Опубликовано Юлией Галяминой Суббота, 13 марта 2021 г.

Новини за темою: Обшуки і затримання у Криму: МЗС наполягає на введенні нових санкцій проти РФ

Раніше повідомлялося, що ФСБ Росії на території тимчасово окупованого Криму затримала двох українців. Вони покладали квіти пам'ятнику Тараса Шевченка.