У Маріуполі з вікна багатоповерхівки випала п'ятирічна дівчинка

Фото з відкритих джерел

За попередньою інформацією, постраждала перебувала у квартирі разом із дев’ятирічним братом без нагляду дорослих

У Маріуполі п'ятирічна дівчинка випала з другого поверху багатоповерхівки, її було госпіталізовано з кількома травмами. Про це інформує пресслужба поліції Донецької області.

За попередньою інформацією, постраждала перебувала у квартирі разом із дев’ятирічним братом без нагляду дорослих та самотужки залізла на підвіконня.

Наразі слідчі проводять перевірки та встановлюють обставини інциденту.

У пресслужбі нагадали, що недбале ставлення батьків часто призводить до травмування, та спростували три міфи, віра в які може призвести до незворотних наслідків:

"Малюк не встигне випасти за хвилину". Насправді, щоб втратити найдорожчу людину, достатньо секунди неуваги. Дитину не слід випускати з поля зору ні на мить, навіть якщо вона зайнята іграшкою у дальньому кутку кімнати.

"Москітна сітка врятує". Сітка призначена для комах, а не для захисту дітей від падіння. Якою б маленькою не була дитина, її вагу сітка не витримає. Не варто також сподіватися, що вона сильно сповільнить швидкість падіння.

"Дитина вже доросла, вона не випаде". Навіть якщо дитині шість років, і вона знає про загрозу відкритих вікон, це не гарантує стовідсоткової безпеки. Зафіксовані випадки, коли діти, виглядаючи маму з вікна, не втримували рівновагу і травмувалися.

Також у поліції наголосили на простих правилах, які врятують життя дитині:

  • приберіть меблі від вікон;
  • ніколи не залишайте дитину без нагляду в кімнаті з відчиненим або незахищеним вікном;
  • встановіть на вікна фіксатори;
  • захистить вікна решітками (наприклад, вставними);
  • не дозволяйте дитині гратися на підвіконні.

Новини за темою: На Львівщині з вікна 6 поверху випав 4-річний хлопчик

Нагадаємо, раніше у Києві 7-річний хлопчик випав з вікна. Батько залишив дитину одну на 15 хвилин. Лікарі швидкої, які прибули на місце події, не змогли нічим допомогти, смерть настала миттєво після падіння з 12 поверху.