У Львівській області вибух петарди відірвав дитині пальці на руці

Pixabay

7-річній дитині відірвало три пальці і два частково

У Львівській області семирічному хлопчику під час вибуху петарди відірвало всі пальці на лівій руці. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Як зазначається, інцидент стався напередодні ввечері, 20 липня, у селі Зимна Вода, а вночі дитину вже прооперували. Тепер хлопчик перебуває в опіковому відділенні міської клінічної лікарні.

"Під час вибуху йому відірвало три пальці і частково два. На пацієнта попереду чекає ще не одна операція", - заявив завідувач опікового відділення лікарні.

Своєю чергою, мама хлопчика сказала медикам, що почула вибух і забігла в кімнату, де і побачила сина із закривавленою рукою, після чого відразу викликала медиків.

Уточнюється, що дітей у кімнаті було двоє. Вони або розбирали, або просто грали з поки що не встановленим предметом, а той раптово вибухнув. При цьому другий хлопчик не постраждав. Тепер поліція з'ясовує, від вибуху якого предмета постраждала дитина - попередньо це була петарда.

Новини за темою: На ринку "Столичний" у Києві спалахнула сутичка із петардами й димовими пакетами

Раніше повідомлялося, що на Волині чоловік вирішив підірвати петарду у ванній, але залишився без пальців руки. Чоловік запалив ґніт петарди "Р-23", а згодом намагався її погасити пальцями лівої руки, але петарда вибухнула.