У Луцьку жорстоко побили школяра: Били кулаками і ногами, друзі все знімали

Фото з відкритих джерел

Хлопець бив лежачого кулаками по голові та ногами по хребту

У Луцьку після уроків жорстоко побилися школярі. Один з хлопців добивав лежачого кулаками по голові та ногами по хребту. Відповідне відео інциденту опублікували в Telegram "Новини Луцька та Волині. Конкурент".

"Бійка була – учасниками були учні середньої ланки. У хлопчиків на побутовому рівні виник конфлікт під час перерви, а потім, коли вони йшли додому, ви вже бачили, що сталося", – розповів директор школи №16, де трапився інцидент, Василь Троцький.

За його словами, постраждалий хлопчик звернувся до медсестри і сказав, що впав. Ознак побиття вона не побачила. Тому наразі директор школи створив спеціальну комісію з розслідування інциденту.

"Ми з'ясували, що не було постійних випадків тиску і булінгу. Батьки, звичайно, засуджують таку поведінку дітей. Мама потерпілого хлопчика сказала, що претензій до кривдника її сина не має, але хоче, щоб ми в усьому розібралися", – додав очільник навчального закладу.

Крім того, через випадки злослів'я серед учнів, які чути на відео, також проведуть відповідну роботу.

Попередження! Відео містить кадри насилля та нецензурну лайку

Новини за темою: На Сумщині двоє підлітків до смерті побили чоловіка

Нагадаємо, раніше у Дніпрі жорстоко побилися дві дівчини. Зокрема, одна з них била іншу ногами по обличчю та тягала її за волосся. За бійкою спостерігали хлопці, які вирішили не брати участі в конфлікті.