У Києві жінка зробила щеплення від COVID-19: Через 3 дні її паралізувало

Фото з відкритих джерел

Уже на другий день після отримання щеплення у неї піднялася температура

У столиці 53-річну жінку, яка щепилася препаратом CoviShield, паралізувало. Про це повідомляє ТСН

Як зазначається, вже на другий день після отримання щеплення від коронавірусу у неї піднялася температура. А на третю добу паралізувало нижню частину тіла. 

При цьому додається, що лікарі поставили жінці діагноз запалення спинного мозку. Це захворювання провокує інфекція, однак ані в крові, ані в лімфі інфекції не знайшли.

"Я не виключаю зв’язку з вакцинацією лише на тій умові, що були виключені інші інфекційні агенти", — пояснив завідувач відділу нейроінфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб Павло Дяченко.

За його словами, такі припущення він висунув на основі публікацій в авторитетних медичних журналах. У них науковці розглядали випадки поперечного мієліту після вакцинації. 

Відтак, в Україні такі важкі випадки вивчає спеціальна комісія, як і в усьому світі. Після цього вона дає спеціальний висновок. Якщо щеплення викликало непоправні наслідки - людині буде виплачена грошова компенсація.

Новини за темою: Переважна більшість українців упевнені, що влада провалила вакцинацію населення від COVID-19, - опитування

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів встановив розмір компенсацій за смерть або отримання групи інвалідності після вакцинації від коронавірусу. Якщо зробивши щеплення людина помре, то її родичам держава виплатить понад 1,7 мільйона гривень.