У Києві затримали кримінального авторитета, якого вже тричі депортували

Кримінальний авторитет на прізвисько " Дід" Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції

Востаннє громадянину Вірменії заборонили в'їзд на 15 років

У Києві затримали кримінального авторитета на прізвисько "Дід", якого тричі депортували з України, а востаннє - заборонили в'їзд на 15 років. Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

Згідно з повідомленням, мова йде про 56-річного громадянина Вірменії, який був неодноразово судимий. Він відбував 12-річне покарання у виправних колоніях в Херсонській та Львівській областях, де мав статус так званого "смотрящого".

Оперативники отримали інформацію про чергову спробу незаконного повернення "авторитета" в Україну через пункт пропуску Волинської митниці.

Учора, 18 червня, правоохоронці затримали "Діда" на підставі рішення суду. Його поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні з подальшим примусовим видворенням.

Як відомо, у лютому 2019 року Ужгородський міський районний суд прийняв рішення про видворення зловмисника за межі України. Однак вже за два місяці "Дід" повернувся в країну, після чого його знову затримали.

Вдруге його видворили у серпні 2019 року із забороною в’їзду на п’ять років. Але, змінивши ім’я, "Дід" повернувся в Україну літаком вже в жовтні 2019 року. Кілька місяців потому правоохоронці викрили зловмисника.

Третє видворення "авторитета" відбулося у липні 2020 року. Тоді йому заборонили в’їжджати в Україну до 2035 року.

Новини за темою: Із України видворили 10 кримінальних авторитетів зі списку РНБО

Раніше повідомлялося, що у Волинській області поліція виявила кримінального авторитета, який перебуває у санкційному списку Ради національної безпеки та оборони. Громадянина Грузії вже видворили із країни.