У Криму штам коронавірусу "Дельта" визнаний домінуючим

Фото з відкритих джерел

За минулу добу коронавірус виявили у 375 осіб, що є абсолютним рекордом з початку спостережень

В анексованому Криму і Севастополі за минулу добу виявили 375 нових випадків зараження коронавірусом, що є абсолютним рекордом з початку спостережень. За тиждень COVID-19 заразилося 2490 осіб, це теж новий антирекорд. При цьому в регіоні визнаний найбільш поширеним штам коронавірусу "Дельта". Про це розповіла глава відділення Росспоживнагляду по Криму Наталія Пеньковська, передає crimea-news.

"Крим і Севастополь увійшли до числа тих регіонів, де домінуюче значення має циркулюючий вірус індійського штаму "Дельта", - заявила Пеньковська.

Крім того, вона розповіла, що індійський штам має коротший інкубаційний період, 5-6 днів. До цього говорилося про набагато довший періоді інкубації коронавірусу - 14 днів.

При цьому на анексованому півострові зафіксували антирекорд за кількістю нових випадків коронавірусу - 2490 випадків зараження за тиждень, також оновився добовий рекорд - 375 нових підтверджених випадків коронавірусу (попередній антирекорд був зафіксований 11 липня - 368 нових випадків).

Новини за темою: У Росії кожного дня фіксують антирекорди за смертністю від коронавірусу

"З 1 серпня всі установи, які працюють з цілодобовим перебуванням – це установи соціального обслуговування, будинки-інтернати. Якщо у них персонал не щеплений на 95%, то вони переходять в закритий режим роботи. Це ж стосується літніх оздоровчих таборів", - повідомила Пеньковська.

Нагадаємо, напередодні український омбудсмен Людмила Денісова заявила, що в слідчому ізоляторі міста Сімферополь в тимчасово окупованому Криму стався спалах коронавірусної інфекції. Саме там утримують українських політв'язнів.