У Івано-Франківській області вчителі оголосили страйк через невиплату зарплат

"Радіо Свобода"

Станом на 2 вересня заборгованість складає понад 16 мільйонів

У Долинській об’єднаній територіальній громаді на Івано-Франківщині вчителі оголосили страйк через невиплату заробітної плати. Про це в коментарі "Радіо Свобода" повідомив голова профспілок Долинської ОТГ Іван Мельник.

"Сьогодні, згідно з рішенням трудових колективів, які оголосили страйк, таких колективів налічується 22… Йде мова про Долинську територіальну громаду Калуського району Івано-Франківської області. В мене є інформація про те, що 16 серпня заборгованість складала 22 мільйони, пізніше частина була погашена і заборгованість складала 17 мільйонів", – розповів Мельник.

Заступниця міського голови Долини зазначила, що через приєднання до ОТГ додаткових закладів освіти субвенцій і коштів місцевого бюджету не вистачає для виплати заборгованості.

"Станом на 2 вересня заборгованість складає понад 16 мільйонів. Участь у страйку наразі підтвердили 20 закладів із 26", – повідомила вона.

Як відомо, у Міністерстві освіти України наразі відмовилися давати коментарі з цього приводу, заявивши, що школи підпорядковуються місцевій владі, а не напряму міністерству.

Новини за темою: На Львівщині 18 медиків оголосили голодування, у зв’язку з невиплатою заробітної плати

Нагадаємо, раніше на шахті "Гірська" в Луганській області відбувався страйк. Ряд шахтарів виступили з вимогою виплатити їм борги по заробітній платі.