У Дніпрі жорстоко побилися дві дівчини: Били ногами по обличчю та рвали волосся

Фото з відкритих джерел

За бійкою спостерігали хлопці, які вирішили не брати участі в конфлікті

У Дніпрі на проспекті Івана Мазепи жорстоко побилися дві дівчини. Зокрема, одна з них била іншу ногами по обличчю та тягала її за волосся. Відповідне відео було опубліковано в соцмережі.

На ньому видно, що одна з дівчат сидить на лавці, інша стоїть над нею і завдає своїй опонентці удари по обличчю і тілу. Вона тримала її за волосся і била колінами по голові.

Також їх намагалися зупинити хлопці, які, вочевидь, приятелі агресивно налаштованої громадянки. Однак потім вони перестали брати участь в конфлікті й лише спостерігали за ним зі сторони.

Згодом, у якийсь момент, одна з дівчат буквально попросила вже побиту "вдарити її один раз по обличчю". Та не відповіла, тому бійка розпочалася із новою силою.

Очевидці на місце події викликали поліцію.

Як повідомили ТСН, дівчата самостійно "залагодили конфлікт і заяв не писали".

"Надійшов виклик, що б'ються дівчата. Патрульні прибули на місце інциденту. Але ті згодом сказали, що одна до іншої не мають претензій. За їх словами, у них стався конфлікт, який вони владнали й розійшлися по домівках. Заяв в поліцію жодна сторона не подавала", – розповіли поліції.

Новини за темою: У курортному Бердянську відпочивальники побилися через медуз. Відео

Нагадаємо, що раніше у Херсонській області 31 серпня під час батьківських зборів побили заступницю директора Благодатненського ліцею. Педагог втратила свідомість від удару по голові.