У Чернівецькій області в швидкій помер італієць: Його не прийняли у двох лікарнях

Швидка медична допомога Фото з відкритих джерел

У 72-річного хворого було ускладнення хронічного захворювання. Медики сказали, що приймають лише пацієнтів з СOVID

У Чернівецькій області в кареті швидкої допомоги помер громадянин Італії, якого не прийняли у реанімації Сторожинецької районної та Чернівецької обласної лікарні. Про це повідомив директор Чернівецького центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв, передає "Укрінформ".

Як зазначається, інцидент трапився сьогодні, 13 жовтня.

За словами Єленєва, швидка виїхала у Сторожинець на виклик до 72-річного італійця. У нього було ускладнення хронічного захворювання. Проте у Сторожинецькій районній лікарні відмовились прийняти чоловіка.

"Медики пояснили, що у них наразі немає вільних місць у реанімації для пацієнтів без коронавірусу. Після цього машина швидкої допомоги направилася у Чернівецьку обласну клінічну лікарню, проте місця у реанімації там також були відсутні.

Далі медики направилися до лікарні швидкої медичної допомоги у Чернівцях. По дорозі туди пацієнт помер у машині швидкої допомоги", - розповів медик.

Новини за темою: В Україні зафіксували рекордну кількість викликів швидкої допомоги

Раніше повідомлялося, що у Львові біля приймального відділення Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги вишукалася черга з автомобілів швидкої допомоги, які привозять хворих з коронавірусом СOVID-19. Станом на ранок 5 жовтня у стаціонарі перебували 409 пацієнтів з підтвердженими випадками хвороби, серед них був лише один вакцинований.