У Чернігівській області від ботулізму помер пенсіонер: Названо причину хвороби

Фото з відкритих джерел

74-річний чоловік захворів після вживання кров’яної ковбаси домашнього приготування

У Чернігівській області від ботулізму помер 74-річний чоловік. Про це повідомляє Чернігівський обласний центр контролю та профілактики захворювань.

Згідно з повідомленням, чоловік захворів після вживання кров’яної ковбаси домашнього приготування, що зберігалася близько двох місяців у холодильнику.

"Постраждалий у стані середньої тяжкості звернувся по медичну допомогу наступного дня після вживання продукту. Чоловіка госпіталізували до інфекційного відділення районної лікарні. Проте через тиждень хворий самовільно покинув лікарню. Чотири дні потому чоловіка госпіталізували вже в обласну лікарню, де він помер", - зазначили у відомстві.

Станом на 20 липня в Чернігівській області з початку 2021 року зареєстрували 10 випадків ботулізму, три з них стали летальними.

"В Україні всього за 5 місяців 2021 року зареєстровано 43 випадки ботулізму, серед них одна дитина. Шестеро людей померли. Ймовірними харчовими продуктами, що призвели до захворювання, були в’ялена й солена прісноводна та морська риба (40 %), м’ясні, рибні, овочеві, грибні консерви й інші м’ясні вироби", - додали у центрі.

Новини за темою: Небезпечні консерви: Що варто знати про ботулізм та як уникнути отруєння

Нагадаємо, 14 травня у Чернігові зафіксували перший летальний випадок від ботулізму. Внаслідок хвороби померла 38-річна жінка. Причиною захворювання жінки стало вживання риби в'яленої не патраної власного приготування.