Спроба заборонити "Партію Шарія": Під ОАСК зібрався багатолюдний мітинг

Скріншот з відео

Нацгвардійці не допускають за 500 м до будівлі суду абсолютно нікого

Під окружним адміністративним судом м. Києва, де сьогодні повинні розглянути позов Міністерства юстиції України про заборону "Партії Шарія", зібрався багатолюдний мітинг – люди вийшли, щоб висловити свою підтримку цій політичній силі. Про це повідомили в ефірі ток-шоу "Великий день" на телеканалі "Перший Незалежний".

"Уже є повідомлення, що нацгвардійці не допускають за 500 метрів до будівлі суду абсолютно нікого. Треба пред'явити якийсь документ, який підтверджує приналежність до судового засідання", - повідомили ведучі.

Для того, щоб не створювати затори у місті, організатори акції просили дати змогу мітингувальникам пройти через арку, ближче до входу до будівлі суду, проте правоохоронці відмовляються, вони стали впритул до арки, тож протестувальникам доводиться стояти біля проїжджої частини.

Акція відбувається мирно. Її учасники тримають партійні прапори та плакати, вони скандують гасла на підтримку політичної сили.

Ведучі додали, що блогер Анатолій Шарій не має юридичного стосунку до партії, проте саме через справу проти Анатолія Шарія Мін’юст сьогодні буде вирішувати у суді, чи треба забороняти діяльність цілої партії.

Нагадаємо, раніше в СБУ заявили, що оголосили про підозру політику Анатолію Шарію за статтями "Державна зрада" і "Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками".

Згодом його викликали на допит як підозрюваного, проте Шарій не з'явився. Його оголосили в розшук. 

Сам Шарій заявив, що Служба безпеки України не зможе довести звинувачення, які йому пред'являє.

Пізніше Печерський райсуд Києва дав дозвіл на затримання Шарія.

Додамо, на початку березня Міністерство внутрішніх справ України внесло політика Анатолія Шарія до переліку людей, які переховуються від органів влади.