Новини » Події Читать эту новость на русском

САП оскаржила закриття справи проти Злочевського

Екс-міністр екології Микола Злочевський. Фото: fdlx.com

Прокуратура направила оскарження до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду

Спеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржила рішення Печерського районного суду Києва про зобов’язання закрити справу проти ексміністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського. Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

Там зазначили, що відповідне рішення суду не надходило ні до Офісу генпрокурора, ні до САП. Про нього стало відомо 12 жовтня з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Зокрема, йдеться про рішення Печерського районного суду Києва від 1 жовтня. Суд зобов’язав прокурора закрити справу щодо Злочевського від 17 листопада 2014 року.

Нагадаємо, у червні правоохоронці затримали трьох осіб на хабарі керівництву Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Це рекордний в історії України хабар — 6 млн доларів.

За даними слідства, гроші пропонувалися за закриття кримінальної справи, в якій фігурує ексміністр уряду Миколи Азарова — Микола Злочевський. Йдеться про епізод, в якому Злочевський сприяв у заволодінні коштами стабілізаційного кредиту Національного банку, виданого "Реал Банку".

Новини за темою: ВАКС заочно заарештував Злочевського

Раніше повідомлялося, що Печерський районний суд Києва зобов'язав прокурора закрити справу щодо колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського. Справу на ексчиновника завели 17 листопада 2014 року через розкрадання стабілізаційного кредиту Національного банку України (НБУ), виділеного "Реал-банку".