Розбещував та зґвалтував 10 неповнолітніх: Над мешканцем Одеси відбудеться суд

Фото з відкритих джерел

Також злочинець за участі дітей виготовляв продукцію порнографічного характеру

Прокурори Приморської окружної прокуратури міста Одеси скерували до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, за фактами розбещення та зґвалтувань неповнолітніх та малолітніх дівчат, а також виготовлення продукції порнографічного характеру за їх участі (ч. ч. 1, 2 ст. 156, ч. ч. 3, 4, 6 ст. 152, ч. 4 ст. 301 Кримінального Кодексу України). Про це повідомив Офіс Генерального прокурора в Telegram.

Як зазначається, протягом 2016-2021 років обвинувачений, використовуючи псевдонім та фотографію свого сина в соціальній мережі "Вконтакте" та месенджерах Telegram, Viber, WhatsApp, спілкувався з малолітніми та неповнолітніми дівчатами.

"Під час спілкування він вчиняв стосовно них розпусні дії, зокрема, вів цинічно-відверті розмови на сексуальні теми та надсилав їм зображення та відеозаписи порнографічного змісту. Увійшовши в довіру, він отримував від потерпілих фото інтимного характеру", – йдеться в повідомленні.

Окрім цього, дізнаючись на сторінках в соцмережах номери мобільних телефонів дівчат, він телефонував їм та представлявся співробітником поліції, який здійснює контроль за розповсюдженням в мережі Інтернет публікацій порнографічного характеру.

Потім, користуючись недосвідченістю підлітків, чоловік погрожував, що повідомить їх батькам, родичам та в школі, де вони навчались, про факти розповсюдження ними в мережі оголених фото та пропонував зустрітись під приводом обговорення та вирішення даної ситуації.

Новини за темою: Футболіста Олімпіакоса підозрюють у зґвалтуванні неповнолітньої

Зокрема, через погрози розголошення відомостей, що ганьблять їх честь та гідність, малолітні та неповнолітні потерпілі були змушені погодитись на зустрічі у малолюдному місці, під час яких обвинувачений ґвалтував їх.

Новини за темою: Футболісту "Манчестер Сіті" висунули звинувачення у зґвалтуванні

Як повідомлялося раніше, в одному із районів Закарпатської області троє підлітків, віком 14 та 15 років, зґвалтували 14-річну дівчину. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі.