Поїзд "Чернівці-Київ" тимчасово змінив маршрут через обвал ґрунту

Facebook АТ "Укрзалізниця"

Поїзд не зупинятиметься на станціях Новоселиця, Ларга, Кам'янець-Подільський, Дунаївці та Гречани

АТ "Укрзалізниця" змінило маршрут пасажирського поїзда №118, який прямує з Чернівців до Києва через обвал ґрунту. Про це повідомляє пресслужба перевізника у Facebook.

"Увага: зміна маршруту! У районі карстових печер на перегоні Новоселиця — Мамалига через підмив ґрунту стався провал у земляному полотні. Відновлювальні роботи вже ведуться, але займуть щонайменше 10 годин. Тому нам доведеться пускати поїзд №118 Чернівці — Київ відправленням з Чернівців о 19:46 через Заліщики та Тернопіль", - йдеться у повідомленні. 

Також доведеться виключити деякі зупинки поїзда. Зокрема, поїзд не зупинятиметься на станціях Новоселиця, Ларга, Кам'янець-Подільський, Дунаївці та Гречани.

"Пасажирів із цих станцій (а їх у нас 154) просимо не хвилюватися, за вами вже виїхали три вагони, які доставлять вас до Хмельницького, куди із затримкою орієнтовно на 1 годину прибуде об'їзним маршрутом поїзд №118", - додали в УЗ.

Новини за темою: "Укрзалізниця" має палива на 9 діб – переконують, що зупинки не буде

Раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" з 5 жовтня запускає новий регіональний поїзд №795/796. Він курсуватиме за маршрутом Київ – Гайворон (Кіровоградська область).