НЗФ блокують коридори до п’яти КПВВ на Донбасі, – Держприкордонслужба

Держприкордонслужба

Пропуск громадян здійснюється лише в двох КПВВ

На Донбасі незаконні збройні формування продовжують блокувати дорожні коридори навпроти контрольних пунктів в’їзду-виїзду "Щастя", "Золоте", "Гнутове", "Майорське" та "Мар’їнка". Про це повідомила пресслужба ДПСУ.

Зазначається, що наразі пропуск громадян здійснюється лише в КПВВ  "Станиця Луганська" (щоденно) та "Новотроїцьке" (у понеділок та п’ятницю, коли противник розблоковує рух).

Прикордонники повідомляють, що другий тиждень поспіль у КПВВ "Станиця Луганська" спостерігається збільшення пасажиропотоку. Зокрема, після завершення локдауну кількість пропущених громадян зросла вдвічі. Протягом тижня на непідконтрольну територію з цього пункту пропуску було оформлено 4 290 осіб, а на контрольовану – 4 418 осіб.

Водночас через КПВВ "Новотроїцьке" 107 громадян та 17 транспортних засобів прослідували в бік непідконтрольної українській владі території Донеччини. При цьому 158 людей та 26 транспортних засобів перетнули лінію розмежування у напрямку контрольованої території.

Крім того, відомо, що НЗФ не пропустили на непідконтрольну територію України 30 громадян, тому прикордонники забезпечили їх повернення.

Новини за темою: На Донбасі унаслідок обстрілів поранено двох українських військових, – ТКГ

Нагадаємо, нещодавно представники НЗФ оприлюднили відео з українським військовослужбовцем, якого з 28 січня вважали зниклим під час чергування в зоні Операції об'єднаних сил. Військового змусили лити бруд на Україну й побратимів.