В Україні відкрили кримінальну справу щодо закупівлі вакцин від коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Розслідування розпочали декілька днів тому

Національне антикорупційне бюро відкрило провадження стосовно можливої махінації під час закупівлі вакцин проти коронавірусу. Про це заявив в.о. очільника САП Максим Грищук під час свого брифінгу.

Зокрема, журналісти запитали очільника САП, чи відповідає дійсності інформація щодо відкриття провадження проти міністра охорони здоров'я Максима Степанова в зловживанні службовим становищем у зв’язку з нібито заблокованими ним іншими угодами про закупівлю вакцин проти коронавірусу на користь угоди з компанією "Лекхім". 

"Без прізвищ. НАБУ дійсно у лютому розпочало розслідування (буквально кілька днів тому) стосовно закупівлі вакцини", - відповів Грищук.

Водночас він зауважив, що справу відкрили 3 лютого.

Своєю чергою у Раді суспільного контролю розповіли, що йдеться про закупівлю китайської вакцини Sinovac Biotech по 17,85 долара за дозу за допомогою приватної фірми-посередника.

Новини за темою: НАБУ прийшло з обшуками в офіс "Енергоатома"

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров'я Максим Степанов відзначив високу якість китайської вакцини від коронавірусу Sinovac, яку замовила Україна, та порівняв її з популярними смартфонами.