Новини » Події Читать эту новость на русском

На Прикарпатті люди перекривали дорогу через закриття школи

Перекриття дороги в селі Яворів Facebook/Поліція Івано-Франківської області

Гімназія складалася з двох корпусів - один міститься дуже високо в горах, і він залишається працювати, а другий - біля центральної дороги

В Івано-Франківській області перекривали дорогу державного значення через незадоволення тим, що закрилася школа. Про це повідомляє пресслужба обласної поліції.
 
Згідно з повідомленням, сьогодні, 30 серпня, в селі Яворів Косівської територіальної громади люди частково перекрили рух транспорту на дорозі державного значення Р-24 сполученням Татарів - Кам'янець-Подільський. Майже 50 людей ходили по пішохідному переходу, у зв'язку з невдоволенням через ліквідацію середнього навчального закладу.
 
Люди пропускали лише службовий транспорт, автобуси і автомобілі з маленькими дітьми.
 
За словами першого заступника Косівського міського голови Святослава Костинюка, йдеться про закриття одного з корпусів гімназії в селищі Безулька.
 
"В одному селі ми не можемо утримувати дві школи. В селищі Безулька гімназія не відповідає умовам для навчання. Гімназія складалася з двох корпусів: один корпус міститься дуже високо в горах, і він залишається працювати, тому що дітей звідти неможливо забрати. Другий корпус розташований біля центральної дороги", - розповів чиновник у коментарі Укрінформу.
 
Також він додав, що міська рада купила автобус, призначений для підвезення 30 дітей у Яворівський ліцей, розташований за три кілометри від гімназії.
 
"Частина вчителів закритої школи вже працевлаштовані. Приблизно, десяти педагогам доведеться стати на біржу праці", - зазначив Костинюк.
 
Станом на 18:00 акція протесту завершилась. Рух транспорту відновлено.
 
 
Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що навчальний рік в українських школах розпочнеться у звичайному режимі 1 вересня. Водночас, про вакцинацію підлітків від 12 до 18 років у МОЗ ще не говорять.