На Одещині сталося масове знеструмлення через аварію на електростанції у Молдові

електропостачання
Фото з відкритих джерел

Наразі відновили електропостачання в 114 населених пунктах

Через аварію на Молдовській державній районній електростанції у понад 140 населених пунктах Одеської області виникли проблеми з електропостачанням. Про це повідомляє у Facebook ДТЕК Одеської області

"О 13:38 сталося аварійне відключення лінії 110 кВ Молдовської державної районної електричної станції, яка живить наші підстанції "Роздільна" та "Кучургани" в Одеській області", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Кабмін продовжив режим ПСО і чинний тариф на електроенергію для населення

Відомо, що внаслідок аварії повністю без електропостачання залишилися 96 населених пунктів, а ще 47 в Роздільнянському та Одеському районах - частково.

Як зазначається, станом на 18:00 постачання електроенергії відновили в 114 населених пунктах Одеської області. Наразі залишаються знеструмленими ще 29 населених пунктів, які живляться від ПС "Кучургани", ПС "Болгарка", ПС "Єлізаветовка".

Новини за темою: Спрацював аварійний захист: На Рівненській АЕС відключили енергоблок №4

Нагадаємо, раніше Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила обмеження місячного обсягу продажу електричної енергії за двосторонніми договорами між виробниками та іншими учасниками ринку електричної енергії, що входять до складу одного вертикально інтегрованого суб'єкта господарювання, у розмірі 50% їх місячного обсягу продажу електричної енергії.