На Львівщині викрали підприємця і вимагали силою "пробачити" 158 тис. дол. боргу

Фото з відкритих джерел

Окрім цього, у нього вимагали гроші за можливість ведення власного бізнесу

На Львівщині група осіб викрала підприємця, якому їхній "замовник" винен 158 тисяч доларів. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Як зазначається, мешканець Львівщини позичив у одного із місцевих підприємців 200 тисяч доларів. Віддавши частину боргу, решту грошей у сумі 158 тис. доларів чоловік вирішив не віддавати.

При цьому додається, що він звернувся до одного із авторитетів за допомогою, щоб той посприяв найшвидшому забуттю боргу.

Таким чином, у листопаді 2020 року п’ятеро осіб викрали підприємця і вивезли його за місто. Відтак, чоловіка шантажували розправою над родиною та вимагали, щоб той забув про борг. Також хотіли від нього щомісячної плати у розмірі 5 тисяч гривень за "безперешкодне ведення бізнесу".

Знайдені слідчими зброя, боєприпаси, посвідчення правоохоронних органів, одяг з логотипами підрозділів, десятки паспортів, мобільних телефонів свідчили про причетність підозрюваних до вчинення злочину.

Львівська обласна прокуратура

Львівська обласна прокуратура

Львівська обласна прокуратура

Львівська обласна прокуратура

Про підозру оголосили сімом особам. Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.

Львівська обласна прокуратура

Новини за темою: Підробили водійських посвідчень на 20 млн гривень: У Києві затримали організаторів схеми

Раніше повідомлялося, що правоохоронці затримали групу колекторів, які шантажували боржників у незвичний спосіб - вимагали участі у створенні порнографічного контенту.