На кордоні завернули російську артистку, яка намагалася потрапити в Україну

Фото з відкритих джерел

Раніше іноземка незаконно перебувала в Криму

Через українсько-молдавський кордон до України хотіла потрапити російська акторка озвучування та дубляжу, однак її не пропустили прикордонники. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

"Учора (в суботу - ред.) в пункт пропуску "Паланка-Маяки-Удобне", що на українсько-молдовському кордоні, на в’їзд в Україну прибула громадянка РФ. Під час заходів контролю прикордонники Білгород-Дністровського загону встановили, що іноземка незаконно перебувала в Криму", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, 59-річна росіянка повідомила прикордонникам, що прямує до Одеси, аби там виступити в театрі. Однак їй відмовили у в’їзді в Україну, оскільки на окупований Росією півострів жінка раніше потрапила з порушенням встановленого порядку в’їзду та виїзду.

Крім того, прикордонники заборонили вказаній особі в’їзд в Україну терміном на три роки.

Новини за темою: Україна заборонила в'їзд п'ятьом іноземцям, які знімали фільм в анексованому Криму

Ім’я порушниці не вказується, але зазначається, що жінка є відомою в Росії акторкою озвучування та дубляжу, а також співачкою.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що не змогла перетнути державний кордон України та отримала заборону в'їзду терміном на 3 роки інша російська артистка - Роза Хайрулліна.