На Донбасі зона біля Золотого перетворюється на гарячу точку, - ОБСЄ

Хайді Грау Фото з відкритих джерел

СММ продовжує фіксувати збільшення використання важких озброєнь

На Донбасі район біля населеного пункту Золоте Луганської області перетворюється на гарячу точку через зростання кількість обстрілів. Про це йдеться у заяві спеціального представника глави ОБСЄ в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Хайді Грау.

"Минулого року група домовилася про заходи щодо посилення режиму припинення вогню. І після цього протягом декількох місяців спостерігалася значна стабілізація режиму тиші.

Однак, доводиться констатувати, що ситуація з безпекою в останні місяці продовжує погіршуватися: зона навколо ділянки розведення сил і засобів поблизу Золотого перетворюється на гарячу точку. Крім того, СММ продовжує фіксувати збільшення використання важких озброєнь", - заявила Ґрау напередодні свого відходу з цієї посади.

Новини за темою: ТКГ не вдалося дійти згоди щодо безпеки та розмінування на сході України, – Ґрау

Нагадаємо, раніше спецпредставник голови ОБСЄ в Україні і в ТКГ посол Гайді Ґрау заявила про погіршення ситуації з безпекою на ділянках розведення сил і засобів на Донбасі. Також вона констатувала, що сторони поки що не продемонстрували готовності до усунення зафіксованих СММ порушень режиму припинення вогню.