Новини » Події Читать эту новость на русском

Млинці у файлах та хліб замість м'яса: В ужгородській школі розгорівся скандал навколо харчування дітей

млинці
Фото з відкритих джерел

В Ужгороді батьки учнів початкової школи № 6 скаржаться на неякісне харчування дітей

В одній зі шкіл Ужгорода стався скандал навколо неналежного харчування дітей. Зокрема, учням подавали млинці у канцелярських файлах, у котлетах містилась хліб та вода, а замість компоту – кольорова вода, передає "УП. Життя".

Повідомляється, що все почалося з допису в Facebook-групі "Ужгород Кримінальний", в якому йшлося про огидну їжу в шкільній їдальні. 

"Найдешевші продукти, порушення норм харчування, мінімум м'яса та інших потрібних дитячому організму продуктів – все це щоденні реалії, з якими стикаються учні Ужгородської ЗОШ N6 (та, не виключено, що й інших шкіл)", – повідомили на сторінці.

Як зазначається, батьки звернулися щодо цього до місцевих депутатів, які навідалися у школу особисто скуштувати обід школярів.

Виявилося, що в одній порції дитини міститься лише 40 грамів м’яса, замість 73, передбачених нормами. А діти пільгових категорій їдять сніданок та полуденок не в їдальні, а в класі, на очах у однокласників, для яких безкоштовний сніданок не передбачено. 

Гарячу їжу для "пільговиків" без напоїв приносить черговий… у канцелярському файлі. 

Директорка школи Мар’яна Гринчук в коментарі "Українській правді" каже, що в школі створена комісія "внутрішнього контролю".

"Поки йде перевірка, коментарі давати не будемо",  зазначає вона. 

Новини за темою: Уряд виділив регіонам кошти на ремонт і забезпечення здорового харчування у школах

Раніше повідомлялося, що з 1 вересня, набули чинності норми харчування у закладах освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку та Порядок організації такого харчування.