Місія ОБСЄ за вихідні зафіксувала на Донбасі 741 порушення "тиші"

СММ ОБСЄ Фото з відкритих джерел

Більшість із них припали на Донеччину

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала у зоні розмежування на Донбасі 741 порушення режиму припинення вогню упродовж вихідних. Про це йдеться у звіті місії.

Як зазначається, зокрема, у  Донецькій області з вечора 16 по вечір 18 липня монітори зафіксували 608 порушень режиму припинення вогню, в тому числі 64 вибухи. За попередній звітний період в цій області зафіксовано 286 порушень.

У Луганській області з вечора 16 по вечір 18 липня СММ зафіксувала 133 порушення режиму припинення вогню, в тому числі 21 вибух. За попередній звітний період в цій області зафіксовано 53 порушення.

Також у місії заявили, що виявили пошкодження житлової квартири в непідконтрольних уряду Золотому-5 (Михайлівці) Луганської області, а також 5 житлових будинків у підконтрольному урядові Нью-Йорку Донецької області.

Новини за темою: ТКГ щодо Донбасу проведе на тижні два засідання: Що обговорюватимуть

Нагадаємо, раніше головний спостерігач Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Яшар Халіт Чевік заявив, що на Донбасі погіршується безпекова ситуація, зокрема кількість порушень "режиму тиші" збільшилася в три рази.