Новини » Події Читать эту новость на русском

Міністра Лещенка "замовили" за 20 тис. доларів: У МВС розкрили схему замаху

Роман Лещенко

Очільник Мінагрополітики України Роман Лещенко

Фото з відкритих джерел

Замовника затримали та повідомили у посольство його країни

Громадянин США замовив убивство міністра аграрної політики і продовольства України Романа Лещенка за 20 тисяч доларів. Про це повідомив під час брифінгу міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.
 
За його словами, є докази, що замовники, переконавшись у якості попередньої роботи кілера, звернулися до нього про наступне замовлення.
 
"Це була особа, з якою вони співпрацювали, у якої вони власне намагалися відібрати майно і вибити уявні борги, які були в 2018 році. Ці партнери – громадянин США і громадянин України. Останнім був Роман Лещенко - міністр українського уряду", - наголосив Монастирський.
 
Напередодні ввечері між замовниками та кілером відбулася зустріч у ресторані, стверджує очільник МВС. Зокрема, зловмисники обговорили всю оперативну ситуацію замовлення – що, скільки?
 
"Було надано задаток у розмірі 20 тис. доларів до виконання цього злочину. Громадянин США мав виїхати з України після цього і злочин мав бути вчинений вже після того, як він буде на території США", - зазначив Монастирський.
 
 
За словами міністра, після фіксації цього процесу було прийняте рішення про затримання американця та проінформовано відповідно посольство США.