Новини » Події Читать эту новость на русском

Масове вбивство на Житомирщині: У справі призначили близько 200 експертиз

масове вбивство на Житомирщині
Фото с місця події Нацполіція

На місці події проведено ретельний огляд та вилучено низку слідової інформації

У справі про масове вбивство у Житомирській області призначено близько 200 експертиз. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

"У провадженні про вбивство семи людей на Житомирщині слідчі поліції призначили до двох сотень експертиз. На місці події проведено ретельний огляд та вилучено низку слідової інформації, що допоможе відтворити перебіг подій того вечора", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вночі 22 травня у Попільнянському районі Житомирської області п'яний орендар ставка розстріляв сімох людей, які там відпочивали.

Згодом за цим фактом події Нацполіція розпочала кримінальне провадження згідно ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох і більше осіб).

У свою чергу, Офіс генерального прокурора України взяв на контроль стан досудового розслідування і процесуального керівництва у кримінальному провадженні щодо вбивства.

Тим часом заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що п'ятьох із семи жертв стрілянини у Житомирській області було вбито, коли вони спали.