Новини » Події Читать эту новость на русском

Масове вбивство на Житомирщині: Чоловіка, який позбавив життя сімох людей, визнали осудним

Також планують продовжити терміни досудового слідства

начальник ГУНП Юрій Олійник
Начальник ГУНП у Житомирській області Юрій Олійник Поліція Житомирської області

Чоловіка, який скоїв вбивство сімох людей у Попільнянському районі Житомирської області, експерти визнали осудним. Про це заявив начальник Національної поліції регіону Юрій Олійник, повідомляє пресслужба ГУНП

"Відповідно до довідки лікаря-нарколога від 22.05.2020 у крові підозрюваного алкоголю не виявлено. Крім цього, у рамках кримінального провадження було призначено комісійну судову психолого-психіатричну експертизу підозрюваному та на даний час отримано висновок експерта. Відповідно до висновку фахівців підозрюваний міг усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними, може усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними і нині", - розповів Олійник і додав, що підозрюваний чоловік не потребує застосування будь-яких примусових заходів медичного характеру.

Новини за темою: Масове вбивство у Житомирській області: Чоловік, який врятував єдиного свідка, розповів про події кривавої ночі

Також начальник поліції уточнив, що слідчі працюють над кількома версіями для встановлення об'єктивних причин конфлікту.

Окрім цього, відомо, шо строки досудового слідства планують продовжити, оскільки призначені судові експертизи є особливо складними і їхнє виконання триває понад два місяці. Відповідно буде продовжено строки запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваному.

Новини за темою: Масове вбивство у Житомирській області: Єдиний чоловік, що вижив, розповів деталі трагедії

Нагадаємо, вночі 22 травня у Попільнянському районі Житомирської області п'яний орендар ставка розстріляв сімох людей, які там відпочивали.

Згодом за цим фактом події Нацполіція розпочала кримінальне провадження згідно ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох і більше осіб).

У свою чергу, Офіс генерального прокурора України взяв на контроль стан досудового розслідування і процесуального керівництва у кримінальному провадженні щодо вбивства.

Тим часом заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що п'ятьох із семи жертв стрілянини у Житомирській області було вбито, коли вони спали.