Новини » Події Читать эту новость на русском

MARUV залишатиметься у РФ до завершення карантину

Співачка Maruv (Анна Корсун). Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Співачка стверджує, що в посольстві України в РФ з нею говорили на підвищених тонах, а потім і зовсім перестали брати слухавку

Виконавиця MARUV, яка застрягла в Російській Федерації у зв'язку з карантином, записала новий відеоролик, в якому подякувала підписникам за роз'яснення процедури повернення в Україну з Росії і розповіла, що готова залишатися там до завершення карантину.

Відповідне відео співачка опублікувала в Stories на сторінці в Instagram.

У ньому MARUV сказала, що поки їй не потрібно терміново додому.

Також вона зазначила, що раніше просто намагалася з'ясувати в посольстві України в РФ інформацію про процедуру повернення додому, однак там з нею говорили на підвищених тонах, а потім взагалі перестали брати слухавку.

Новини за темою: У РФ госпіталізували співака Ігоря Ніколаєва з підозрою на коронавірус

"Ми також намагалися зв'язатися з посольством України в Росії. Спершу там ніхто не брав трубку, а потім і зовсім перестали йти гудки", - розповіла виконавиця.

Співачка пояснила, що відреагувала у попередньому відеозверненні так гостро через те, що вся ця історія була про наболіле, оскільки "зараз в ЗМІ дуже багато новин про те, що українців по всьому світу не можуть зібрати і нормально повернути додому".

Новини за темою: У Льва Лещенка виявили коронавірус

https://www.instagram.com/stories/maruvofficial/?hl=ru

Нагадаємо, раніше MARUV, не стримуючи емоцій, вилаяла українське консульство в Росії, звинувативши його працівників в упередженому ставленні до людей. Тоді вона не змогла виїхати до України через карантинний режим.