Новини » Події Читать эту новость на русском

Кривава трагедія на Житомирщині: П'ятьох із семи жертв орендар ставка застрелив, коли ті спали

Антон Геращенко

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко

МВС України

Чоловікові може загрожувати пожиттєве ув'язнення

П'ятьох із семи жертв стрілянини у Житомирській області було вбито, коли вони спали.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Антон Геращенко зазначив, що і підозрюваний – орендатор ставка, і відпочивальники були знайомі між собою давно, багато років відпочивали разом. З його слів, на сьогодні встановлено, що 5 із 7 жертв було застрелено, коли вони спали, вижила лише одна людина. Антон Геращенко назвав мотив – конфлікт на ґрунті розпиття спиртних напоїв.  Він повідомив, що є свідчення єдиного свідка, який вижив, а також підозрюваного.

Антон Геращенко зазначив, що свідок не був присутній під час початку конфлікту. Він розповів, що шестеро відпочивальників пішли спати, а троє залишилися біля багаття спілкуватися. Заступник міністра зазначив, що виникла якась ситуація, коли підозрюваний застрелив двох товаришів, а потім почав стріляти у тих людей, які спали. Один із них вижив.

"Факт є у тому, що загинули 7 осіб, факт, що вони загинули від вогнепальної зброї, яка, ймовірно, належить підозрюваному", – зазначив заступник міністра та додав, що у подальшому під час експертизи буде з’ясовано, з якої зброї скоєне вбивство.

Новини за темою: На Житомирщині п'яний мисливець розстріляв сімох людей

Антон Геращенко розповів, що відомо про підозрюваного: чоловік 1963 року народження, це місцевий мешканець. Він орендував ставок, вирощував там рибу і продавав її, давав можливість там відпочивати. У нього є родина – дружина та син. Чи мав чоловік раніше негаразди із законом, заступник міністра наразі повідомити не зміг. Відомо, що дозвіл на зброю у нього був. Антон Геращенко додав, що у відпочивальників із собою були кілька одиниць зброї, на яку вони мали дозволи.

Заступник міністра зауважив, що підозрюваному загрожує покарання, передбачене ст. 115 ККУ "Убивство двох і більше громадян" – до пожиттєвого ув’язнення.

Антон Геращенко повідомив, що спочатку суд має обрати чоловікові запобіжний захід, притім прокуратура вимагатиме тримання під вартою без застави, а після того відбудеться експертиза, яка має встановити підсудність підозрюваного.

Нагадаємо, у Попільнянському районі Житомирської області п'яний орендар ставка, який також професійно займався мисливством, розстріляв сімох відпочивальників

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом масового вбивства в Житомирській області.

З місця злочину з'явилися перші фото.