Ховалися в соняхах: Біля кордону з РФ спіймали кримінальних авторитетів

На одного з них були накладені санкції РНБО

У Харківській області викрили двох порушників, один з яких виявився злодієм в законі, чоловіки намагалися потрапити з Росії в Україну поза пунктом пропуску. Про це повідомляє Державна прикордонна служба

Згідно з повідомленням, напередодні правоохоронці затримали громадянина України та двох осіб без будь-яких документів. Згодом вдалося встановити, що порушниками є злодій в законі на прізвисько Леван Гальський та ще один кримінальний авторитет.

Новини за темою: На Харківщині жінка намагалася пронести через кордон із РФ наркотики в босоніжках

Як зазначається, у травні цього року 42-річного злодія в законі, який є громадянином РФ, внесли до санкційного списку РНБО. Спільником росіянина виявився 31-річний кримінальний авторитет – громадянин Грузії.

Відомо, що стосовно громадянина України прикордонники склали протокол за незаконний перетин кордону та наклали штраф у розмірі 8500 грн, а представники злочинного світу були затримані на підставі ст. 263 Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Новини за темою: Кордон Молдови намагалися перетнути 15 українців з підробленими ПЛР-тестами

Нагадаємо, нещодавно з України до Молдови депортували ще одного кримінального авторитета, який перебуває у санкційному списку Ради національної безпеки і оборони.