Хотів помститися: На Дніпропетровщині спіймали вбивцю 8-річного хлопчика

Тіло дитини чоловік сховав у каналізаційний колектор

Фото з відкритих джерел

У м. Покров правоохоронці затримали 33-річного чоловіка, який через помсту вбив 8-річного хлопчика. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

Згідно з повідомленням, інформація про зникнення дитини надійшла до поліції 6 червня. За словами матері, син пішов гуляти на дитячий майданчик ще 2 червня о 12:00 і не повернувся.

До пошуків хлопчика залучили ювенальних поліцейських, кінологів, превентивних співробітників та волонтерів, які перевірили дитячі майданчики міста, вокзали та ринки, а також обстежили покинуті будівлі, лісосмуги та інші місця, де могла перебувати дитина.

Новини за темою: На Одещині п'яний військовий вбив товариша і погрожував очевидцям розправою

Відомо, що до пошуків залучили інспектора-кінолога з німецькою вівчаркою Більт. За речами дитини службовий собака взяв слід від будинку, де мешкав хлопчик, та провів до каналізаційного колектору, де і виявили тіло.

Чоловік, який вбив малолітнього хлопчика, аби помститися його матері Facebook-сторінка Національної поліції

Як вдалося встановити правоохоронцям, злочин стався 2 червня. Того дня між нетверезим зловмисником та матір’ю хлопчика виник конфлікт. Бажаючи помститися їй, чоловік відвів дитину до покинутої будівлі та задушив, а щоб приховати сліди злочину, сховав тіло у каналізаційному колекторі.

Новини за темою: На Львівщині під час екскурсії впала у водоспад і загинула дитина

Нагадаємо, нещодавно в Мукачівському районі Закарпатської області випала з візочка та загинула дитина, яку батьки залишили на старших дітей.