До Молдови депортували кримінального авторитета із санкційного списку РНБО

Національна поліція України

38-річний громадянин іншої країни контролював діяльність етнічних злочинних груп, які спеціалізувалися на вимаганнях

З України до Молдови депортували ще одного кримінального авторитета, який перебуває у санкційному списку Ради національної безпеки і оборони. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

"Щоб позбавити кримінального авторитета можливості здійснювати злочинний вплив на своїх підлеглих, оперативники Управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції спільно з працівниками Державної міграційної служби України примусово повернули його в Молдову. Крім цього, авторитету заборонено в'їжджати на територію України", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, 38-річний громадянин іншої країни, маючи зв'язки в кримінальному середовищі, контролював діяльність етнічних злочинних груп, які спеціалізувалися на майнових злочинах, зокрема вимаганнях, на території Одеської та Миколаївської областей.

Новини за темою: В Україні заблоковано діяльність усіх "контрабандних" компаній зі списку РНБО

Нагадаємо, раніше у Луганській області затримали кримінального авторитета, громадянина Грузії, який перебуває у санкційному списку РНБО. Вирішується питання про примусову його депортацію на батьківщину.