Новини » Події Читать эту новость на русском

Авіакатастрофа літака "МАУ": У МЗС Канади підтвердили передачу чорних скриньок у Францію

Авіакатастрофа українського літака в Ірані Фото з відкритих джерел

Чорні скриньки прибудуть в Бюро з розслідування й аналізу безпеки цивільної авіації сьогодні вранці

Чорні скриньки з українського літака авіакомпанії "МАУ", який у січні цього року збили іранські військові, вже доставлені в Париж. Про це повідомив міністр закордонних справ Канади Жан-Філіп Шампань у Twitter.

За його словами, вранці, 20 липня, вони будуть в Бюро з розслідування й аналізу безпеки цивільної авіації.

Міністр додав, що Франція офіційно підтвердила цю інформацію МЗС Канади.

"Ми отримали підтвердження, що чорні ящики рейсу № PS752 прибули в Париж, де їх, як очікується, доставлять у Бюро з розслідування й аналізу безпеки цивільної авіації завтра вранці на аналіз. Чиновники з Ради з транспортної безпеки Канади також будуть присутні", - написав Шампань.

Новини за темою: В Ірані заявили, що літак "МАУ" прийняли за ворожий об'єкт через збій у системі

Нагадаємо, наприкінці червня Іран погодився передати Франції чорні скриньки літака "МАУ" для розшифровки. Попередньо технічні роботи запланували розпочати 20 липня.

Згодом заступник міністра юстиції Валерія Коломієць повідомила, що до розшифровки чорних скриньок збитого Іраном літака "МАУ" приєднаються двоє українських фахівців.

Крім цього, у розшифровці бортових самописців Франції допомагатиме Канада.

Днями заступник міністра закордонних справ Ірану Мохсен Бахарванд повідомив, що представники Організації цивільної авіації Ірану доставили до Франції чорні скриньки збитого над Тегераном українського літака авіакомпанії "МАУ".