Новини » Події Читать эту новость на русском

Аварія поїзда "Інтерсіті": Звільнено 6 керівників Придніпровської залізниці

Аварія Інтерсіті+ біля Запоріжжя Національна поліція України у Дніпропетровській області

Поліція за даним фактом розслідує кримінальне провадження

Причиною сходження з рейок шести вагонів поїзда "Інтерсіті+" Київ – Запоріжжя 29 березня стали грубі порушення в утриманні верхньої будови колії, через що звільнять шістьох керівників Придніпровської залізниці. Про це повідомили в "Укрзалізниці" за результатами службового розслідування сходження вагонів з рейок.  

"Попередні причини аварії підтвердилися – грубі порушення в утриманні верхньої будови колії. За службове недбальство буде звільнено 6 працівників керівного складу Придніпровської залізниці", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, прийнято рішення про звільнення першого заступника начальника та головного інженера структурного підрозділу "Служба колії", начальника та заступника начальника структурного підрозділу "Запорізька дистанція колії".

Також звільнять майстра, який виконував обов’язки головного інженера дистанції колії; старшого майстра та бригадира структурного підрозділу "Запорізька дистанція колії".

Крім цього, за порушення посадових обов’язків, розірвуть трудовий договір із заступником директора регіональної філії "Придніпровська залізниця" з інфраструктури.

В "Укрзалізниці" додали, що наразі завершують підрахунки збитків від цієї транспортної події. Їх муситимуть відшкодувати винні у сходженні вагонів з рейок.

Новини за темою: Аварія "Інтерсіті+": Низку керівників Придніпровської залізниці відсторонили

Нагадаємо, 29 березня, під час руху з Києва до Запоріжжя зійшли з колії декілька вагонів поїзда №732 "Інтерсіті". З рейок зійшло 6 з 9 вагонів за 50 кілометрів до кінцевої станції. Під час інциденту у вагонах поїзда знаходилося 88 пасажирів, ніхто із них не постраждав.