У Чернівецькій області в дитсадку отруїлися 26 дітей

Дитячий садок Вести

Зі слів лікарів, у більшості з них легкий перебіг захворювання

У Чернівецькій області сталося масове отруєння в одному з дитячих садочків - медична допомога знадобилася 26 дітям та двом дорослим. Про це повідомляє пресслужба поліції Чернівецької області.

Згідно з повідомленням, в селі Іспас Вижницького району до сімейного лікаря спочатку звернулися троє дітей віком від 3 до 6 років, які відвідують один садок, зі скаргами на погіршення стану здоров'я, яке може свідчити про харчове отруєння.

"Під час перевірки вказаного закладу члени спеціальної комісії також з'ясували, що до сімейних лікарів з аналогічними симптомами загалом звернулися 28 осіб - 2 дорослих та 26 дітей. Медики їх оглянули та, враховуючи легкий перебіг захворювання, відпустили додому. Зараз всі вони знаходяться під наглядом сімейних лікарів", - зазначили у відомстві.

За даним фактом події відкрито кримінальну справу за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам і масовим отруєнням (за частиною 1 статті 325 КК України). 

Новини за темою: Директорка садочку в Рівному цькувала вихователів та привласнювала їхні премії

Нагадаємо, у березні цього року на Харківщині у дитячому садочку отруїлися майже десятеро дітей. Трьох із них шпиталізували, ще четверо малюків проходили амбулаторне лікування за місцем проживання.