В ТРЦ Києва відкривають ще один центр вакцинації проти COVID-19: Що відомо

Фото з відкритих джерел

З 27 вересня він запрацює в ТРЦ COSMO Multimall

У Києві відкривають ще один центр масової вакцинації проти коронавірусу. Із 27 вересня він запрацює в ТРЦ COSMO Multimall. Про це повідомила пресслужба Солом’янської районної державної адміністрації у Facebook.

Як зазначається, вакцинуватися можуть усі охочі щоденно з 11:00 до 16:00 за записом через електронну систему helsi.me (або без попереднього запису). ТРЦ розташований за адресою: вулиця Вадима Гетьмана, 6.

Однак, тим, хто не має декларації з сімейним лікарем, необхідно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код.

Також отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію можна буде у свого сімейного лікаря після щеплення другою дозою вакцини або ж завантажити у додатку "Дія".

Новини за темою: В Україні запровадять обов’язкову COVID-вакцинацію для вчителів та держслужбовців

Як повідомлялося раніше, у київських школах відкриють пункти вакцинації проти коронавірусу. У них зможуть отримати щеплення вчителі, персонал школи та родичі учнів. Якщо немає можливості розмістити постійний пункт вакцинації, то необхідно організувати вакцинацію виїзними мобільними бригадами.

А за добу, 23 вересня, було вакциновано проти коронавірусу 153 628 людей. Одну дозу отримали 96 986 людей, повністю імунізовані - 56 642 людини.

Від початку вакцинальної кампанії в Україні щеплено 6 624 028 людей.