У Києві ускладнено рух транспорту: Які вулиці міста скували затори

Затори у Києві Фото з відкритих джерел

Зокрема, найбільше скупчення транспорту – на правобережних дорогах

На вулицях Києва утворились значні затори. Рух транспорту переважно ускладнено на правому березі міста. Про це йдеться в Google Maps.

Як зазначається, затори утворились на проспекті Перемоги, вулиці Вадима Гетьмана, вулиці Дегтярівська, проспекті Валерія Лобановського, Голосіївському проспекті, Набережному шосе, вулиці Грушевського, вулиці Набережно-Рибальська.

Затори у Києві Google Maps

Також рух транспорту ускладнено біля станцій метро "Політехнічний інститут", "Університет", "Майдан Незалежності", "Хрещатик", "Оболонь", "Почайна", "Дарниця", "Осокорки" та на Північному мосту.

Що стосується доріг лівого берега, то рух транспорту ускладнено на: проспекті Романа Шухевича, вулиці Миропільська, Броварському шосе, Дарницькому шосе.

Затори у Києві Google Maps

Новини за темою: У громадському транспорті Києва контролюватимуть температуру: Що це означає

Нагадаємо, що раніше комунальне підприємство "Головний інформаційно-обчислювальний центр" у співпраці з КП "Київпастранс" розробляє новий сервіс "Рух транспорту", що з’явиться у застосунку "Київ Цифровий". Завдяки новому сервісу користувачі зможуть знаходити в застосунку потрібні зупинки та маршрути автобусів, тролейбусів і трамваїв, а також слідкувати за рухом транспорту на мапі.

Також у Києві зранку 16 вересня ускладнився транспортний рух на дорогах. На обох берегах міста утворилися затори. Затори спостерігалися переважно у центральній частині міста, а також в районі Кільцевої дороги.