У "Київавтодорі" проходять нові обшуки

Фото з відкритих джерел

Обшуки стосуються факту несплати податків на суму 30 мільйонів гривень

Столична прокуратура спільно з фіскальною службою проводить обшуки в офісі КК "Київавтодор" щодо несплати податків на суму 30 мільйонів гривень. Про це повідомляє Київська міська прокуратураДФС

Згідно з матеріалами слідства, товариство, упродовж 2019 – 2020 років на замовлення КК "Київавтодор" здійснювало роботи по будівництву та реконструкції мостів та шляхопроводів у столиці, зокрема шляхопроводу на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса над залізницею Київ-Волинський – Святошин на суму 413 млн гривень.

При цьому вказана підрядна організація у змові зі службовими особами "Київавтодору", зазначали у фінансовій документації реквізити підприємств з ознаками фіктивності, залучених нібито для виконання субпідрядних робіт, що дозволило ухилитись від сплати податків в особливо великих розмірах та завищити реальну вартість ремонтних робіт.

"17 червня 2021 року на підставі ухвали суду за адресою офісних приміщень "Київавтодору", розпочато обшуки з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень", – зазначили у прокуратурі.

Новини за темою: У "Нафтогазі" проходять обшуки у справі на 2,7 млрд гривень

Раніше повідомлялося, що Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) проводить обшуки у лікарнях "Укрзалізниці".